Úvodní stránka > www prezentace > Co má obsahovat www prezentace

Co má obsahovat www prezentace

Prezentace musí obsahovat informace a jednoduché postupy, které návštěvníka přimějí k nákupu vašeho zboží nebo služeb.

Základní údaje o prezentaci

Název firmy nebo logo je očekáváno vlevo nahoře.

Základní účel prezentace rozvést!

Snadná navigace

Návštěvník stránky musí mít přehled, na kterém místě se právě nachází. Musí mít pocit, že se na stránkách neztrácí a že na nich najde to, co hledá.

Název stránky, nadpis je zvýrazněný nejenom umístěním, ale i graficky. Vytvořte přehlednou navigaci, ze které bude jasně patrné, kam směřuje odkaz. Při přejetí odkazu kurzorem myši změňte barvu pozadí. Používejte rozbalovací menu.

Po kliknutí na logo je očekáván skok na hlavní stránku.

Stránka musí obsahovat přehlednou navigaci, menu. Dobré je zařadit mapu stránek – strom se strukturou webu.

Vyhledávání

Nezapomeňte na vyhledávací funkce. S nimi návštěvník nalezne na webu velmi rychle, co potřebuje. Vyhledávání je využíváno velmi často.

Obchodní moduly

Pokud pomocí webu prodáváte nějaké zboží, určitě by neměl chybět modul pro internetový obchod. Poskytněte zákazníkům informaci o způsobech dopravy zboží, možnostech platby, rychlosti dodávky, nechejte zákazníky hodnotit vaše služby a naopak ohodnoťte i vy zákazníka. Informujte jej o možnostech reklamace, vrácení zboží, možnostech řešení mimořádných situací. Otevřený přístup, kdy žádné podstatné skutečnosti nezatajíte, posiluje důvěru ve vaše podnikání.

Pomocí současných technologií lze například obchodovat či poskytovat informace z vašeho databázového systému (viz databáze a e-shop).

Statistiky

Součástí vytvořených stránek by mělo být sledování statistik přístupů. Statistika vám kdykoli nabídne okamžitě informace o počtu unikátních návštěv, jejich strukturu v čase, podle země původu, klíčová slova použitá ve vyhledávačích, pomocí kterých Vás uživatel nalezl atd.

Marketing

Prezentaci vaší firmy lze zařadit do různých internetových katalogů. Také volbou vhodných klíčových slov řeknete vyhledávačům o vaší existenci. Tak si vás budou moci najít noví zákazníci, jež hledají třeba právě to zboží nebo službu, kterou nabízíte.

© Trisul.cz 2005 - 2024 | Reklama zde |