Úvodní stránka > e-obchody > Nabídka e-obchodů (e-shopu)

Nabídka e-obchodů (e-shopu)

Pokud se máme držet naznačeného rozdělení podle typu elektronických obchodů, pak do první kategorie spadají (alespoň z těch největších dle podílu na trhu):

  • Zoner InShop3
  • Vltava2000
  • WebShop602

Tyto obchody nabízejí pronájem v řádu stovek korun za měsíc.

Druhým typem řešení je koupit hotový produkt. Nabídka těchto obchodů je nepřeberná a nejlepším pomocníkem pro výběr toho správného obchodu pro vás je Internet, případně osobní reference uživatele některého z virtuálních obchodů. Cenové hladiny těchto obchodů se pohybují řádově v tisících.

Třetí možností, jak vybudovat elektronický obchod, je nechat si jej naprogramovat na míru. V tomto (snad ještě více než v předchozím) případě je nejlepším rádcem Internet. Oslovená firma je ve většině případů vaším poradcem při výběru a budování vámi požadovaného e-shopu. Celková cena, kterou za takto vybudovaný obchod zaplatíte, je výsledkem součtu těch služeb, které po takové firmě požadujete. Řádově se může jednat o několik desítek tisíc. Na druhou stranu je třeba poznamenat, že přístup a péče o váš elektronický business je individuální a je v těch nejlepších protože povolaných rukou.

© Trisul.cz 2005 - 2024 | Reklama zde |